DSC_0026Ceny za kursy językowe i szkolenia ustalane są indywidualnie!

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wycena w tym wypadku zależy od wielu czynników – dostępności danego kursu, poziomu zaawansowania, formy kursu, miejsca (online czy offline) czy tematyki (kursy specjalistyczne, tematyczne, zawodowe i inne), a także zwyczajnie od zakresu materiału, który planujemy przyswoić. Dużą część szkoleń prowadzimy w także w grupach – w tym wypadku cena uzależniona jest dodatkowo od ilości osób w grupie itd.

Zanim więc podpisujemy umowę, ustalamy przede wszystkim zakres i cele pracy na językiem (bądź szkolenia), które chcemy osiągnąć. Wszystko jest ustalane indywidualnie, staramy się niczego nie narzucać z góry, ponieważ wiemy, że w komfortowych nauka przychodzi dużo łatwiej i zostaje z nami na dłużej.

Jeśli więc nie wiesz od czego zacząć, albo wręcz przeciwnie – dokładnie wiesz, czego potrzebujesz i chcesz wiedzieć, ile w takim zakresie będzie kosztować szkolenie językowe lub kurs językowy – napisz do nas.

VOUCHERY I UPOMINKI

Chcesz podarować bliskim osobom lub swoim pracownikom szkolenia lub kursy językowe? Na takie rozwiązanie również jesteśmy przygotowani!  Napisz do nas kogo i w jakiej formę chcesz obdarować – wrócimy z ofertą.

UWAGA – ZNIŻKI!

Przewidujemy zniżki na wybrane kursy i szkolenia w następujących przypadkach:
– zamówienie większej niż standardowa liczby godzin kursu lub szkolenia – zniżka!
– współpraca długoterminowa dla osób indywidualnych i firm – zniżka!

Chcesz otrzymać rabatu, którego tutaj nie uwzględniamy?  Napisz!