Chilli Translations z siedzibą w Poznaniu to profesjonalna firma zajmująca się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. W ofercie mamy tez tłumaczenia przysięgłe. Pracujemy na terenie całego kraju i za granicą – działamy offline i online. Oferujemy tłumaczenia na ponad 30 języków, w tym kilkanaście języków europejskich oraz chiński, japoński czy łaciński.  W przypadku każdego języka, oferujemy tłumaczenia w obie strony – np. tłumaczymy zarówno teksty z języka angielskiego na polski, jak i z języka polskiego na język angielski – ustnie, pisemnie i “pod przysięgą” itd.

W ofercie mamy zarówno przekłady dokumentów w formie papierowej, jak i elektronicznej. Doświadczenie zbieramy właściwie codziennie przekładając teksty wszelkiego rodzaju: od artykułów i publikacji, przez instrukcje obsługi sprzętów, specjalistyczne teksty branżowe po akty prawne, umowy czy strony WWW. Tematycznie nic nas nie ogranicza.

Skąd u nas taki wybór języków (szczególnie języków słowiańskich)? 

Nasza firma powstała z najlepszej materii na ziemi – to znaczy z czystej pasji. Założycielami Chilli Translations są osoby, które na co dzień pasjonują się kulturami i językami południowym, i spędziły na południu Europy sporo czasu.  To jednocześnie absolwenci i wykładowcy filologii słowiańskich (UAM, Poznań).

Tak samo wygląda kwestia naszej kadry – nikt tutaj nie jest przypadkiem. Wiele osób, które tłumaczą dla nas teksty, to osoby bardzo mocno związane i zaznajomione z kulturami naszych europejskich sąsiadów. Spora część naszych pracowników na stałe lub czasowo mieszka w kraju, którego język przekłada. Dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wiarygodne, a jednocześnie nowoczesne i możliwie jak najbardziej naturalne.

Ponad 30 języków!

Nasza oferta zawiera bezpłatną i niezobowiązującą wycenę zawierającą informację zwrotną w postaci szczegółowego zakresu świadczonych usług, ceny, terminu realizacji oraz formy kontaktu i odbioru tłumaczenia. Cennik samych usług podzieliliśmy na dwie kategorie: tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne.

Poniżej lista języków, w zakresie których oferujemy dwustronne tłumaczenia:

angielski
niemiecki
francuski
hiszpański
włoski
rosyjski
grecki
chiński
‣ litewski
‣ słoweński​
‣ estoński

‣ węgierski
‣ chorwacki
‣ japoński
‣ łacina
‣ norweski
‣ rumuński
‣ szwedzki
‣ białoruski
‣ czeski
‣ kataloński
‣ fiński

‣ łotewski
‣ serbski
‣ turecki
‣ bułgarski
‣ hebrajski
‣ niderlandzki
‣ portugalski
‣ słowacki
ukraiński
‣ albański
‣ macedoński
‣ bośniacki