Włochy są ciekawym krajem, który Polacy często wybierają na miejsce wakacyjnego pobytu lub pracy zarobkowej. Wielu z nich nawiązuje trwalsze relacje z tym krajem, w efekcie czego często muszą legalizować różne dokumenty czy sporządzane umowy. W takich sytuacjach jest niezbędny doświadczony tłumacz języka włoskiego, w szczególności taki z uprawnieniami do przekładu i poświadczania dokumentów.

Flaga Włoch
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Jeśli potrzebujesz formalnego przekładu lub potwierdzenia świadectwa pracy, aktu urodzenia czy ślubu, w Chilli Translation wykona je dla Ciebie profesjonalny tłumacz przysięgły języka włoskiego. Współpracujemy z wieloma specjalistami w tej dziedzinie, którzy nie tylko mają odpowiednie uprawnienia, ale też wiedzę z określonych dziedzin nauki czy techniki. Ponadto, chociaż biuro tłumaczeń znajduje się w Poznaniu, dzięki tej współpracy wykonamy dla Ciebie usługę bez względu na to, w jakim mieście się znajdujesz. Wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt online, a wycenimy zlecenie.

 

Tłumacz języka włoskiego – usługi biura tłumaczeń Chilli Translation

Biuro tłumaczeń Chilli Translation już od 10 lat zajmuje się wykonywaniem przekładów ustnych oraz pisemnych z wielu języków. Obecnie w naszej ofercie pojawił się też język włoski, który wprowadziliśmy ze względu na duże zainteresowanie klientów. W jego zakresie świadczymy szeroki zakres usług, proponując wsparcie w tłumaczeniu tekstów pisanych, obsługi spotkań biznesowych czy szkoleń językowych. Szerokie możliwości zapewnia nam współpraca z lektorami, tłumaczami oraz native speakerami z wielu miast Polski i wielu dziedzin nauki. Do Twojej dyspozycji jest zarówno tłumacz przysięgły włoski-polski, jak i tłumacz zwykły czy specjalista od tekstów technicznych.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne z i na język włoski

W Chilli Translation nie ograniczamy się jedynie do przekładu tekstów pisanych. Mamy też profesjonalistów, którzy specjalizują się w trudnej sztuce przekładów na żywo. Tłumacz włoskiego zapewni Ci wsparcie podczas spotkania z zagranicznym klientem lub konferencji. Wykonujemy przekłady ustne z włoskiego i na włoski:

  • symultaniczne,
  • szeptane,
  • konsekutywne.

Tłumaczenia pisemne z włoskiego i na włoski

Tłumaczenia pisemne są częściej wybierane niż przekłady ustne ze względu na to, że umożliwiają nie tylko wymianę informacji, ale też zgłębianie wiedzy czy formalizowanie różnych czynności. Wykonujemy przekłady pisemne tekstów o różnej wadze, znaczeniu, tematyce i objętości. Do dyspozycji mamy również korektorów, którzy dokładnie sprawdzają przełożony tekst pod względem słownikowym i merytorycznym. Do dyspozycji jest zarówno tłumacz przysięgły włoski-polski, jak i tłumacz zwykły.

Szkolenia z języka włoskiego

Jako pasjonaci języka włoskiego chcemy też zarażać tą pasją innych. Dlatego w naszej ofercie znalazły się szkolenia językowe z włoskiego. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy i native speakerzy, korzystający z wartościowych merytorycznie programów nauczania. Zapewniamy też dostęp do materiałów edukacyjnych, najnowszych słowników i poradników metodycznych.

Cennik tłumaczeń języka włoskiego

Cechami, które wyróżniają nasze biuro, są terminowość, rzetelność oraz przejrzysty cennik. W przypadku tłumaczenia pisemnego z włoskiego za stronę rozliczeniową zapłacisz 49 zł. Natomiast przekład z polskiego na włoski to 50 zł za stronę. Ustny tłumacz języka włoskiego to koszt od 65 do 100 zł za godzinę, zależnie od formy przekładu. Po więcej informacji zapraszamy do naszych cenników.