Język grecki jest stosunkowo rzadko stosowany przy tworzeniu dokumentów, pisaniu prywatnych i oficjalnych listów czy przygotowywaniu materiałów ofertowych dla klientów. Nie oznacza to jednak, że nie ma popytu na usługi tłumaczeniowe z lub na język grecki. 

Grecja leży na kontynencie europejskim i jest jednym z krajów UE. Dlatego też wymiana handlowa i turystyczna z tym krajem jest intensywna. W komunikacji z kontrahentami czy właścicielami hoteli niezbędny może okazać się tłumacz polsko-grecki. Znajdziesz go w biurze Chilli Translation.

flaga grecji
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły grecki

Nasze biuro tłumaczeń oferuje usługi z zakresu przekładu dokumentów formalnych takich jak świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy, akty urodzenia i notarialne. Do Twojej dyspozycji jest doświadczony tłumacz przysięgły.

Grecki jest specyficznym językiem, który dzieli się na grecki tradycyjny i nowogrecki, stosowany współcześnie. Bez względu na to, jakie dokumenty wymagają przekładu, nasz tłumacz przysięgły wykona je z dużą precyzją i starannością.

Tłumaczymy między innymi:

  • akty notarialne,
  • akty stanu cywilnego,
  • dokumenty samochodowe,
  • umowy,
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe i wykształcenie,
  • dokumenty urzędowe.

 

Tłumaczenia na i z języka greckiego

Oferujemy wszechstronne usługi z zakresu tłumaczeń zarówno z języków obcych na polski, jak i w drugą stronę. Dlatego, jeśli potrzebny Ci tłumacz z greckiego na polski lub z polskiego na grecki, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem.

Nasze biuro mieści się w Poznaniu, ale zlecenia przyjmujemy z całego kraju. Realizujemy je terminowo dzięki współpracy z tłumaczami przysięgłymi w innych miastach.

Tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne z i na język grecki

Wszechstronność usług naszego biura pozwala na wybór takiej formy przekładu, jaka jest optymalna w konkretnych okolicznościach. Nasz tłumacz greckiego zapewni obsługę spotkania biznesowego, konferencji lub zaopiekuje się gośćmi z Grecji podczas zwiedzania miasta. Oferujemy tłumaczenia ustne w różnej formie, zarówno na język grecki, jak i z greckiego na polski.

Tłumaczenia pisemne z greckiego i na grecki

Każdy tłumacz grecko-polski w Chilli Translation wyróżnia się profesjonalizmem i doświadczeniem. Dzięki temu wykonane przez niego przekłady są wierne nie tylko pod względem treści, ale też przekazu. Dotyczy to w szczególności tłumaczeń pisemnych, materiałów takich jak listy prywatne, publikacje czy fragmenty literatury.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne wszystkich typów materiałów, od ulotek i broszur, po prace dyplomowe czy artykuły w literaturze fachowej.

Cennik tłumaczeń języka greckiego

Każdy tłumacz greckiego w naszym biurze wykonuje przekłady zgodnie z ustalonym cennikiem. Za stronę rozliczeniową zapłacisz około 50 zł. W przypadku tłumaczeń zwykłych liczba znaków na stronie jest większa niż przy tłumaczeniach uwierzytelnionych. Na całkowity koszt usługi składają się też czynniki takie jak stopień trudności tekstu, układ graficzny, kierunek tłumaczenia czy liczba stron. Więcej też zapłacisz za tłumaczenie wykonane w ekspresowym terminie.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego cennika.