DSC_0123Dowiedz się więcej o nas!  Poznaj Chilli Translations – najlepszy zespół doświadczonych lektorów, tłumaczy i korektorów! Wykonujemy pełną gamę usług językowych obejmujących:

Tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe
‣ Tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne
Tłumaczenie stron internetowych
‣ Aranżację pobytu obcokrajowców
‣ Obsługę targów i spotkań biznesowych
‣ Korektę językową wszelkiego rodzaju tekstów
‣ Kursy językowe na wszystkich poziomach
‣ Kursy przygotowujące do europejskich certyfikatów językowych
‣ Kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych
‣ Szkolenia językowe grupowe i indywidualne
‣ Szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych
‣ Naukę języka polskiego jako obcego

Dowiedz się więcej o nas!

Chilli Transaltions jest firmą z siedzibą w Poznaniu, działającą na terenie całego kraju. Mówią o nas – “pasjonaci i profesjonaliści”! Oprócz stałych tłumaczy, korektorów, lektorów i native speakerów współpracujemy z pracownikami naukowymi oraz z lingwistami z całego świata. Dzięki ogromnej bazie wykwalifikowanych tłumaczy i korektorów, zapewniamy profesjonalną obsługę translatorską każdego sektora biznesu i każdej dziedziny życia.

Tłumacząc i ucząc się z Chilli Transaltions, wiesz, że znajdujesz się w fachowych rękach. Sprawdź jakość naszych tłumaczeń i szkoleń językowych.Nasz świat języków stanie się Twoim światem!

Stałym klientom oferujemy: specjalne rabaty, dogodne terminy płatności i niestandardowe terminy realizacji.

Zapraszamy do współpracy – zadzwoń, a dowiesz się o nas więcej!

DSC_0272Misja

Misją Chilli Translations Szkolenia Językowe / Tłumaczenia jest satysfakcja i zadowolenie Klienta, jak również współpracujących z nami tłumaczy i naszych pracowników! Pragniemy być postrzegani jako rzetelny i godny zaufania PARTNER biznesowy! A to możemy osiągnąć przez ciągłe doskonalenie kwalifikacji naszych pracowników, współpracę z profesjonalnymi tłumaczami i lektorami– specjalistami w swojej dziedzinie i monitorowanie ich działalności i osiągnięć!

Polityka jakości

Chilli Transaltions jest firmą z siedzibą w Poznaniu, działającą na terenie całego kraju. Dzięki ogromnej bazie wykwalifikowanych tłumaczy i korektorów, zapewniamy profesjonalną obsługę translatorską każdego sektora biznesu i każdej dziedziny życia.
Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów! Dbamy o najwyższą jakość naszych usług – współpracujemy z wysoko wykwalifikowani tłumaczami, native speakerami oraz pracownikami naukowymi! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! Bezwzględnie zachowujemy poufność! Przestrzegamy wyznaczonej polityki, celów, strategii i kierunków rozwoju naszej firmy! Tworzymy korzystne wzajemne stosunki z naszymi współpracownikami jak również z Klientami – Dbamy o to,  by każda ze stron była usatysfakcjonowana! Zapewniamy naszym pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji!  Monitorujemy działalność i pracę naszych tłumaczy! Zaangażowanie całej kadry daje możliwość realizacji strategii i celów naszej firmy, a tym jest SATYSFAKCJA NASZYCH KLIENTÓW.