Ukraiński jest rodzinnym językiem ponad 37 milionów mieszkańców kraju leżącego na wschód od Polski. Jest to również region historycznie związany z Polakami, spośród których wielu ma w nim bliskich krewnych, przyjaciół, a nawet urodziło się w tym kraju. Od niedawna też Ukraińcy emigrują do Polski w poszukiwaniu pracy, mieszkając i wykonując swoje obowiązki w bezpośrednim sąsiedztwie Polaków. Wszystko to sprawia, że systematycznie wzrasta zapotrzebowanie na tłumaczenia ukraiński-polski i odwrotnie, a także na znajomość tego języka.

flaga ukrainy
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Podejmując pracę w Polsce, każdy obywatel Ukrainy musi dopełnić wielu formalności. Do tego celu są niezbędne dokumenty, które potwierdzają jego tożsamość, miejsce i datę urodzenia czy uzyskane kwalifikacje zawodowe. Oryginalne dokumenty, świadectwa i certyfikaty może przełożyć wyłącznie tłumacz przysięgły języka ukraińskiego. Biuro Chilli Translation oferuje usługi takiego tłumacza nie tylko w Poznaniu, w którym znajduje się nasza siedziba, ale również w innych miastach Polski.

W okresie 10 lat działalności nawiązaliśmy współpracę z wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami w wielu rejonach kraju. Dlatego nie ma takiego miejsca, w którym nie podjęlibyśmy się wykonania zlecenia. Tłumacz przysięgły polsko ukraiński jest dostępny dla klientów w Warszawie, Opolu, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach oraz w każdej innej lokalizacji.

Tłumacz przysięgły ukraiński-polski świadczy też usługi dla Polaków, którzy nawiązują kontakty biznesowe z Ukrainą lub mieszkali w tym kraju czy pracowali i starają się o świadczenia na podstawie ukraińskich dokumentów. Przełożymy świadectwa, akty notarialne, dokumenty sądowe, bankowe, ubezpieczeniowe i urzędowe wymagające poświadczenia.

Tłumaczenia ukraiński – usługi Chilli Translations

Chilli Translations świadczy szeroki zakres usług obejmujących tłumaczenia na j. ukraiński i z tego języka na polski. Podejmujemy się każdego wyzwania, gwarantując pełen profesjonalizm, rzetelność przekładu oraz staranność językową potwierdzoną korektą. Nasi tłumacze nie tylko są doskonałymi lingwistami, ale też znają kulturę i specyfikę Ukrainy, dzięki czemu tłumaczenia są realistyczne. Jest to szczególnie ważne w przypadku przekładów ustnych symultanicznych czy konsekutywnych oraz przy obsłudze gości ukraińskich przebywających w Polsce.

Każdy nasz tłumacz języka ukraińskiego wyróżnia się wysokim poziomem umiejętności językowych. Dlatego gwarantujemy, że wykonane przez niego przekłady są wierne, pozbawione błędów stylistycznych, słownikowych oraz merytorycznych. Wysoki poziom osiągamy też w przypadku tłumaczeń specjalistycznych, dzięki współpracy z fachowcami w dziedzinie techniki, prawa czy bankowości.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne z i na język ukraińskiego

Tłumaczenia ustne stanowią ważne wsparcie podczas osobistych spotkań. Zaliczają się do nich imprezy handlowe, targowe, wystawy, konferencje czy też spotkania w mniejszym gronie z klientami i kontrahentami. Jeśli zaprosisz do Polski gości z Ukrainy, zapewnimy ich obsługę, a nasz tłumacz języka ukraińskiego będzie im towarzyszyć w ustalonych porach. Wykonujemy też przekłady na żywo – symultaniczne i konsekutywne.

Tłumaczenia pisemne z ukraińskiego i na ukraiński

Pisemne tłumaczenia na j. ukraiński oraz w drugą stronę stanowią większą część realizowanych przez nas zleceń. Wykonujemy zarówno przekłady uwierzytelnione, jak i zwykłe – listów, notatek, artykułów, dokumentacji, ulotek, instrukcji obsługi, opisów, ofert i wielu innych tekstów. Przekłady uwierzytelnione wykonuje tłumacz przysięgły języka ukraińskiego w Poznaniu oraz osoby współpracujące z naszym biurem w innych miastach. Pisemne tłumaczenia zwykłe przyjmujemy i wyceniamy przez Internet, dzięki czemu obsługa klienta z drugiej strony Polski nie jest problemem.

Szkolenia z języka ukraińskiego

Poza szerokim gronem tłumaczy w Chilli Translation pracują również lektorzy i native speakerzy. Organizujemy szkolenia i kursy ukraińskiego, prowadzone przez te doświadczone osoby z pasją do języka. Dzięki temu możesz opanować słownictwo i mowę na poziomie, który umożliwi Ci sprawną komunikację z pracownikiem czy kontrahentem. Naukę możesz realizować w grupie lub indywidualnie, jeśli takie są Twoje preferencje.

Cennik tłumaczeń języka ukraińskiego

Tłumaczenia ukraiński-polski oferujemy w atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy orientacyjny cennik, zgodnie z którym za jedną stronę rozliczeniową standardowo zapłacisz około 50 zł. W przypadku języka ukraińskiego jednak dokonujemy indywidualnej wyceny, uwzględniając stopień trudności tekstu, jego układ graficzny, liczbę stron czy termin realizacji. Po więcej informacji zapraszamy do naszego cennika oraz do kontaktu telefonicznego lub online.