Język hiszpański cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co wynika z turystycznej i biznesowej atrakcyjności kraju leżącego na Półwyspie Iberyjskim. Wiele polskich firm nawiązuje kontakty handlowe z przedsiębiorcami w tym kraju, prowadząc z nimi współpracę lub pozyskując unikalne produkty. Hiszpania jest też dobrym rynkiem zbytu, na którym sprzedaje się wiele polskich towarów. Taka intensyfikacja kontaktów przyczynia się też do wzrostu zapotrzebowania na tłumaczenia hiszpański-polski i odwrotnie.

flaga hiszpani
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego w Poznaniu i online

Biuro tłumaczeń Chilli Translations od 10 lat świadczy usługi z zakresu przekładów językowych. Obecnie jedną z naszych propozycji są tłumaczenia hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w kontaktach biznesowych czy prawnych istotne jest przygotowywanie umów handlowych, dokumentacji technicznej czy innych materiałów, które muszą mieć wiarygodność prawną. Dlatego w naszym, biurze do dyspozycji klientów jest wykwalifikowany i doświadczony tłumacz przysięgły hiszpańskiego.

 

Siedziba naszego biura znajduje się w Poznaniu, ale wykonujemy też przekłady dla osób z innych miast. Jeśli potrzebny Ci tłumacz przysięgły hiszpańskiego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy innym dowolnym miejscu, możesz się nami skontaktować online. Dzięki współpracy z tłumaczami z tych miast przygotujemy dla Ciebie potrzebne dokumenty.

Usługi językowe w Chilli Translations w języku hiszpańskim

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego w Poznaniu to tylko jedna z wielu propozycji usług, jakie świadczymy w zakresie tego języka. Nasi tłumacze i lingwiści wykonują zarówno przekłady pisemne, jak i ustne. Pomagamy w obsłudze gości zagranicznych, wykonujemy przekłady listów i artykułów prasowych, w tym również tekstów specjalistycznych. Pozwalają nam na to wiedza, doświadczenie oraz współpraca z profesjonalistami w tych dziedzinach.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne z i na język hiszpański

W zakresie obsługi językowej jesteśmy wszechstronni. Do Twojej dyspozycji pozostaje zarówno tłumacz przysięgły hiszpański-polski, jak i specjalista od przekładów ustnych. Zajmujemy się obsługą spotkań biznesowych, konferencji i towarzyszymy gościom zagranicznym podczas wizyt w Polsce. Naszą specjalnością są tłumaczenia ustne:

  • symultaniczne,
  • konsekutywne.

Tłumaczenia pisemne z hiszpańskiego i na hiszpański

Wykonujemy rzetelne przekłady tekstów pisanych, zarówno tych oficjalnych, jak i zwykłych. Na życzenie klienta przekładamy oficjalne dokumenty, świadectwa, certyfikaty, umowy kupna-sprzedaży, akty notarialne, dokumentację techniczną i specjalistyczną. Wykonujemy też pisemne tłumaczenia tekstów prywatnych, korespondencji, publikacji itp.

Szkolenia z języka hiszpańskiego

Chilli Translations to również lingwiści, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz pasją językową z innymi osobami. Dlatego organizujemy szkolenia i kursy z hiszpańskiego, które prowadzą wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy, wspierani przez doświadczonych metodyków. Zapewniamy dostęp do najnowszych podręczników, skryptów i poradników metodycznych.

Cennik tłumaczeń hiszpańskiego

Usługi realizujemy zgodnie z przejrzystym cennikiem. Za stronę rozliczeniową tłumaczenia pisemnego z języka hiszpańskiego zapłacisz 49 zł. Natomiast koszt przekładu z polskiego na hiszpański to 50 zł. Dodatkowa opłata jest pobierana za korektę tekstu. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku. Zachęcamy też do kontaktu z Chilli Translations i zlecenia nam wyceny przekładu.