Tłumaczenia to nie wszystko! W Chilli Translations organizujemy także szkolenia językowe i kursy dla wszystkich zainteresowanych. W naszej ofercie znajdziesz kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych skierowane dla firm oraz klientów indywidualnych – oferujemy szeroki zakres języków do nauki. Nasza oferta zawiera również zajęcia przygotowawcze do matury, a także kursy z języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadzimy kursy dla wielu cenionych firm, a także dla wojska, policji czy kadry akademickiej.

Kto będzie Cię uczyć? Nasza kadra składa się w wykwalifikowanych lektorów, którzy językiem zajmują się na co dzień, native speakerów i doświadczonych metodyków nauczania języków obcych, którym zależy przede wszystkim na Twoich efektach. Dzięki hospitacjom podczas szkoleń nieustannie doskonalimy warsztat nauczania. Używamy różnorodnych i sprawdzonych metod, wdrażając zarówno projekty multimedialne, jak i tradycyjne formy nauki.

DSC_0166-001

Dzięki stałemu kontaktowi z ośrodkami uniwersyteckimi z całego świata mamy dostęp do najnowszych podręczników, skryptów i poradników metodycznych. Jesteśmy na bieżąco z tym, jak dynamicznie zmieniają się języki i na nowo aktualizują języki i słowniki, na których pracujemy. Zaufało nam już wiele korporacji, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Wolisz uczyć się zdalnie? Nie ma problemu – kursy językowe oraz szkolenia prowadzimy również online. Są to lektoraty, które dostosowujemy do wszystkich poziomów. Mamy materiały dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, a także materiały specjalistyczne dla pracowników korporacji i kadry zarządzającej.

Szkolenia i kursy prowadzimy indywidualnie oraz grupowo – jak wolisz. Zaletą zajęć indywidualnych jest większa uwaga skupiona na uczniu, natomiast grupowe zajęcia pozwalają na więcej interakcji i obniżenie kosztów. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze narzędzia komunikacyjne.

Prowadzimy szkolenia językowe i kursy z następujących języków:

język angielski
język niemiecki
język francuski
język włoski
język hiszpański
język rosyjski
‣ język bułgarski
‣ język chorwacki
‣ język serbski
‣ język czeski
‣ język słoweński
‣ język polski jako obcy

W przypadku szkoleń ceny ustalane są indywidualne na podstawie Twoich potrzeb i celów. W przypadku pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.