Język rosyjski przez wiele dziesięcioleci był popularny wśród Polaków ze względu na obowiązkową edukację w szkołach. Od niedawna, po wielu latach przerwy, znów zyskuje na znaczeniu, jako narzędzie niezbędne do prowadzenia interesów na chłonnym rynku wschodnim. Wielu Polaków ze starszego pokolenia ma też wschodnie korzenie, a to oznacza, że od czasu do czasu potrzebują przekładu formalnych dokumentów, notarialnych, sądowych czy prawnych. Jeśli Ty też masz taką potrzebę, tłumaczenia rosyjskie możesz zlecić Chilli Translation.

Flaga rosji
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Ofertę biura Chilli Translation stanowią tłumaczenia rosyjskie wszelkiego rodzaju, zarówno pod względem ich formy, jak i tematyki czy objętości tekstu. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego przełoży dla Ciebie wszystkie oficjalne dokumenty, których potrzebujesz do zalegalizowania transakcji, pozyskania spadku czy też uzyskania odszkodowania. Dzięki uprawnieniom do wykonywania takich zleceń zyskasz gwarancję, że świadectwo pracy, ślubu, urodzenia, umowa kupna-sprzedaży czy inne dokumenty notarialne będą miały wartość prawną.

Tłumaczenia rosyjskiego – usługi Chilli Translations

Wykonujemy przysięgłe oraz zwykłe tłumaczenia z rosyjskiego na polski i odwrotnie. Przełożymy dla Ciebie listy, artykuły, prywatne notatki czy ulotki produktów. Jeśli zainteresował Cię artykuł lub inna publikacja w tym języku, możesz zlecić nam jej przekład, a dzięki temu będzie dla Ciebie dostępna i zrozumiała. Wykonujemy też tłumaczenia tekstów z polskiego na rosyjski, jeśli przygotowujesz prezentację dla klienta lub chcesz wysłać pismo do firmy czy instytucji. Nasi tłumacze mają też doświadczenie w przekładach ustnych, dlatego oferujemy ich usługi podczas konferencji, targów czy spotkań biznesowych.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne z i na język rosyjski

Tłumaczenia ustne są trudne i wymagają od tłumacza odpowiednich predyspozycji. W Chilli Translation znajdziesz specjalistów z takimi umiejętnościami. Oferujemy zarówno tłumaczenia rosyjskie symultaniczne, jak i szeptane czy konsekutywne. Nasz tłumacz języka rosyjskiego może też pełnić funkcję hostessy na targach lub towarzyszyć gościowi podczas wizyty w Polsce.

Tłumaczenia pisemne z rosyjskiego i na rosyjski

Wykonujemy tłumaczenia tekstów pisany z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie. Do Twojej dyspozycji jest nie tylko tłumacz przysięgły z Poznania. Rosyjski na polski przełożymy też klientom w innych miastach Polski. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz w innych lokalizacjach. Skontaktuj się z nami online, a wykonamy tłumaczenie uwierzytelnione lub zwykłe dowolnego tekstu w każdym mieście w kraju.

Tłumacz polsko rosyjski techniczny

Biuro tłumaczeń Chilli Translation współpracuje też z profesjonalistami o różnych specjalnościach. Jest wśród nich również tłumacz polsko rosyjski techniczny. Przekłady dokumentacji maszyn czy sprzętu oraz opisy technologii nie należą do łatwych. Wymagają znajomości branży oraz specjalistycznego słownictwa. W naszym biurze możesz zlecić taki przekład, a wykonany go rzetelnie, perfekcyjnie językowo i ze znajomością tematu.

Szkolenia z języka rosyjskiego

Jeśli nawiązałeś stałe kontakty biznesowe z Rosją, z pewnością przyda Ci się dobra znajomość języka. Możesz opanować tę umiejętność, wybierając szkolenie w Chilli Translation. Pod okiem doświadczonych lektorów i native speakerów nie tylko poznasz słownictwo, ale wyćwiczysz też mówienie w tym języku.

Cennik tłumaczeń języka rosyjskiego

Tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski wykonujemy zgodnie z ustalonym cennikiem. Koszt przekładu jednej strony rozliczeniowej (1800 znaków ze spacjami dla tłumaczeń zwykłych i 1125 znaków ze spacjami dla tłumaczeń uwierzytelnionych) wynosi 43 zł, a z języka polskiego na rosyjski – 47 zł. Podane ceny są orientacyjne, a dokładnej wyceny dokonujemy indywidualnie. Więcej informacji na temat kosztów usług znajdziesz w naszym cenniku.